Prawdziwa życiowa mantra dla każdego znaku zodiaku

mantra, zodiak, znak zodiaku, astrologia

Dla każdego znaku zodiaku przypisana jest perfekcyjna mantra, z którą powinien iść przez życie.

Twój znak jest dla Ciebie tak unikalny, iż posiada on specjalną mantrę, która pomaga Ci przeżyć pełniej swoje życie. Mantra może być niezwykle pomocna w utrzymaniu Cię w efektywnej pracy czy wykorzystaniu Twoich mocnych stron do ich najpełniejszych możliwości.

Twoja mantra zapamiętana i wypowiedziana podczas ciężkiego czasu jest świetnym mechanizmem radzenia sobie z tym momentem.

Prawdziwa życiowa mantra dla każdego znaku zodiaku

Wodnik: „Otwarty umysł, otwarte serce.” (1/20 – 2/18)

Większość ludzi myśli, że jesteś nieco ostrożny i powściągliwy. Jesteś zdystansowaną osobą i często po prostu potrzebujesz się otworzyć. Pamiętaj, żeby nie tylko zachowywać otwarty umysł, ale także otwarte serce.

Ryby: „Nie myśl za dużo, pozwól sobie odpuścić.” (2/19 – 3/20)

Jesteś intelektualistą. Masz tendencję do nadmiernego analizowania wszystkiego. Czasami potrzebujesz przypomnienia, że nie powinieneś nad wszystkim nadmierne myśleć i po prostu pozwolić pewnym rzeczom odejść. Wytrwałość jest kluczem, ale w pewnym momencie po prostu lepiej jest pójść dalej niż popaść w obsesję.

Baran: „Zaakceptuj to co jest, odpuść to co już było i miej wiarę w to co może być.” (3/21 – 4/19)

Lubisz być pod kontrolą cały czas. Masz także tendencję do trzymania urazów z przeszłości. Potrzebujesz stałego przypomnienia, że po prostu powinieneś zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest i pójść dalej. Miej wiarę, że jesteś właśnie tam gdzie potrzebujesz być w każdej chwili.

Byk: „Nic wartego posiadania nie przychodzi łatwo.” (4/20 – 5/20)

Jesteś tak pracowity, że możesz często w tym wszystkim ugrzęznąć. Czasami potrzebujesz przypomnieć sobie dlaczego pracujesz tak ciężko. Wiesz, że musisz pracować na rzeczy, które są warte posiadania.

Bliźnięta: „Jeśli to nie jest w porządku, nie rób tego. Jeśli to nie jest prawdą, nie mów tego.” (5/21 – 6/20)

Jesteś socjalnym motylem i naprawdę lubisz zadowalać swoich przyjaciół. Masz ogrom przyjaciół z wielu różnych ścieżek życia i kochasz ich wszystkich szczerze. Jednakże, nie poruszaj się z flow, tylko dlatego, że tak robią Twoi przyjaciele. Tak jak już zapewne wiesz, najlepiej nie podążać za swoimi przyjaciółmi, gdy skaczą oni z mostu. Nie poddawaj się presji rówieśników.

Rak: „Nigdy nie pozwalaj swoim emocjom przytłoczyć swojej inteligencji.” (6/21 – 7/22)

Możesz być nieprzewidywalny i emocjonalny. Twoje emocje często dyktują Twoje akcje. Potrzebujesz stałego przypomnienia o tym, że nie powinieneś pozwolić, aby emocje przytłoczyły Twój mózg. Masz tendencje zawsze iść ze swoim przeczuciem i intuicją, ale czasami potrzebujesz, aby sobie przypomnieć o bardziej praktycznych alternatywach.

Lew: „Nie zawsze chodzi tylko o mnie.” (7/23 – 8/22)

Dominujący Lew potrzebuje stałego przypomnienia, że nie jest centrum Wszechświata. Większość czasu Lew jest w centrum uwagi spowodowanej swoją pewnością i towarzyskim nastawieniem. Jednakże Lwom należy przypominać, że nie zawsze we wszystkim chodzi tylko o nich.

Panna: „Jestem wystarczający.” (8/23 – 9/22)

Często przykładasz zbyt dużą wartość do tego co myślą inni ludzie. Potrzebujesz czasami przypomnienia o swojej własnej wartości. Nie możesz polegać na innych ludziach, aby zwiększać swoją pewność siebie. Twoja pewność pochodzi z wnętrza, co oznacza, że musisz sobie przypominać o swojej godności.

Waga: „Podążaj za swoim sercem, ale zabierz ze sobą swój mózg.” (9/23 – 10/22)

Twoja intuicja jest jedną z Twoich najmocniejszych stron. Zawsze powinieneś podążać za swoim sercem, gdziekolwiek ono Cię nie zabiera. Jednakże powinieneś także zabrać ze sobą swój mózg. Powinieneś zawsze podążać za swoim sercem, ale również pamiętać, aby próbować być tak praktycznym jak tylko możesz kiedy tak robisz – zawsze dokonując mądrych decyzji.

Skorpion: „Zabij ich uprzejmością i pogrzeb ich z uśmiechem” (10/23 – 11/21)

Jesteś znany jako kompletny „dzikus”. Gorąca intensywność Skorpiona jest niezrównana. Jednakże powinieneś pamiętać, że nieokiełznana agresja nigdy nie jest dla Ciebie dobra. Zamiast przyzwolenia, by porwała Cię Twoja agresja, wybierz szlachetniejszą drogę i zabij swoich wrogów uprzejmością.

Strzelec: „Bądź skłonny słuchać innych i bądź pojętny. Nie zawsze masz rację. Nikt nie ma.” (11/22-12/21)

Jesteś głęboko intelektualny i masz rację wobec większości rzeczy. Twoja staranność sprawia, że jesteś najbardziej kompetentną osobą w pokoju przez większość dni. Jednakże powinieneś przypominać sobie, że jest zawsze coś nowego do nauczenia się i że wiele rzeczy można nauczyć się od innych ludzi. Czasami także, po prostu możesz się mylić.

Koziorożec: „Zamartwianie się nigdy nie zmieni rezultatu” (12/22 – 1/19)

Martwisz się o wszystko. Jesteś bardzo pracowity i wierzysz, że frasobliwość jest tym co zapewnia Ci sukces i przypomina Ci o tym, co musisz zrobić. Jednakże, pamiętanie nie jest tym samym co nadmierne zamartwianie się. Masz tendencję do martwienia się o rzeczy tak bardzo, że doprowadza Cię to do paniki. Nie rób tak!


Polecamy także inne ciekawe artykuły z działu Coś dla ducha 🙂

źródło: smartmindmag.com


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie