10 powodów dlaczego Stara Dusza ma trudności w znajdowaniu miłości

Jednym z największych problemów, z którymi stara dusza musi się zmierzyć jest znalezienie miłości!

Stare dusze mają duże poczucie mądrości, prawdy i autentyczności. Głęboko w środku czują się dojrzałe i mądre niezależnie od wieku. Ich dusza bowiem krążyła długi czas, zdobywając mądrość, doświadczenie i zrozumienie poprzez obserwację świata i istoty życia z wielu perspektyw.

10 powodów dlaczego Stara Dusza ma trudności w znajdowaniu miłości

 1. Mają duże poczucie swojej tożsamości.


Pragną być w relacji, która sprzyja autentyczności. Nie chcą udawać, wiedzą, kim są i nie mają zamiaru się zmieniać.

 1. Słuchają swojej wielkiej intuicji, co może niszczyć relacje.

Stare dusze są bardzo wrażliwe, toteż mają tendencję do przesadnego analizowania spraw. Ich przypadłość do zamartwiania się i zakładania z góry, może zepsuć związek, który nie ma silnego fundamentu.

 1. Wielu z nich trwa w ferworze walki o drugą połówkę.

To dlatego, że zwykle przywiązują się do osób, które nie zostają z nimi na zawsze, a prędzej przychodzą po to, by ich czegoś nauczyć.

 1. Mają zwykle jakąś większą misję, którą stawiają na pierwszym miejscu – wielka miłość może ich rozpraszać.

Generalnie stare dusze mają wiele do zrealizowania zanim znajdą miłość. Kiedy stara dusza kocha to kocha naprawdę głęboko. Jeśli miłość przyjdzie za szybko, może wstrzymywać ich od działania.

 1. Podczas gdy wielu ludzi może dać im namiętność, niewielu może zostać ich partnerem.

Stare dusze głęboko odczuwają, a ich wielkie idee są dla innych fascynujące. Toteż łatwo zwracają na siebie uwagę i nie narzekają na brak adoracji. Jednak znaleźć kogoś, kto będzie dla nich przyjacielem, powiernikiem i kochankiem, to nie lada wyzwanie.

 1. Są mniej usposobieni do nowoczesnego stylu życia i poznawania nowych ludzi.

Stare dusze nie umawiają się przez internet ani nie nawiązują przypadkowych romansów w barach. Randki w ciemno tym bardziej ich nie pociągają. Randkowanie dla osoby o starej duszy jest z natury męczące.

 1. Sami w sobie są uzdrowicielami, więc przyciągają tych, którzy potrzebują pomocy.

Stara dusza kocha nieść pomoc ludziom, którzy jej potrzebują. Jednakże powinna czasem zrozumieć, że musi wybrać partnera, a nie studenta czy charytatywny przypadek (za przeproszeniem).

 1. Wysoko mierzą.

Stare dusze oczekują dla siebie wielkich rzeczy i wiele oczekują od swoich partnerów. Nawet jeśli to dobrze – są też inne sprawy warte sprawdzenia się w nich. Ważniejsze jest nauczyć się akceptować też te przymioty, które nie są kluczowe dla związku niż spisywać od razu na straty drugą osobę za jej odmienność.

 1. Mają duży bagaż doświadczeń.

Ludzie, którzy kształcą swoje wnętrze robią to nie bez powodu: prawdopodobnie muszą dojrzeć i uporać się z wyzwaniami, jakie zaserwowało im życie. I chociaż to dobra nauka sama w sobie, to nierozwiązane sprawy mogą często wychodzić na wierzch i powodować zgrzyty w bliskich relacjach.

 1. Czują strach tak intensywnie jak miłość.

Miłość jaką stara dusza żywi do drugiej osoby jest taka sama jak strach przed utratą jej i strach przed byciem niewystarczającym. Stare dusze nie tylko intensywnie kochają, ale też intensywnie odczuwają inne rzeczy.
Można oczywiście nad tym pracować i sprowadzić to wszystko na pozytywny tor.


Dziękuję za przeczytanie. Czy wpis się podobał? Na znalezienie miłości czas jest zawsze. Istnieje na to wiele przykładów. Choć życzę wszystkim, aby znaleźli ją niedługo lub najlepiej już ją mieli. 🙂 Dla każdego człowieka proces jest inny, taki jakiego indywidualnie potrzebuje. Z Duszą się nie kłóćmy. Ona wybiera. Akceptujmy i szukajmy zrozumienia dlaczego. 🙂

Proszę polub Naszą stronę na facebooku oraz Udostępnij wpis dla innych 🙂

Inne wpisy „Coś dla ducha” znajdziesz TUTAJ.

źródło: enlightened-consciousness.com


loading...
Udostępnij

10 myśli na temat “10 powodów dlaczego Stara Dusza ma trudności w znajdowaniu miłości”

 1. Moje pytanie brzmi, skąd ta wiedza, z jakiego źródła są te 10 punktów? Czy są to doświadczenia własne autora czy tekst z jakiejś książki? Będę wdzięczny za info

Wyraź swoje zdanie