Portal Lion’s Gate otwiera się 8 sierpnia, topiąc całą poprzednią toksyczną negatywność

lew, brama lwa, Lion's Gate

Jest to zjawisko, z którym wielu z nas jest niezaznajomionych, jednakże, może ono mieć głęboki i znaczący wpływ na nasze życia. 8 sierpnia portal Lion’s Gate ulokowany pomiędzy Słońcem a gwiazdą Syriusza zostanie otwarty, przynosząc nam potężną i zmieniającą życie energię.

Światło i energia, które emanują z portalu Lion’s gate są związane z pozytywnością, wzrotem i samorealizacją. Otwierają one nasze oczy na życia, którymi obecnie żyjemy, symultanicznie pomagając nam zobaczyć, że jest tutaj dostępne lepsze życie dla każdego z nas, jeśli tylko będziemy chętni do wzrostu, zmiany i ewolucji w lepszą wersję samych siebie.

Podczas gdy może to brzmieć wyjątkowo prosto, jest to o wiele bardziej złożone, niż wielu zdaje sobie z tego sprawę. To nie tylko wzywanie Cię do ponownej rearanżacji codziennych czynności czy zrewidowania w jaki sposób zachowałeś się po wczorajszej kolacji. Ten rodzaj wzrostu i refleksji, jaki przywołuje ten portal jest o wiele bardziej głęboki i znaczący. To przesunięcie się w energi skupi się głównie na Twoim duchowym ja i sposobie w jaki prowadzi ono Twoją codzienną rutynę. Twoje wysiłki będą skupiać się na duchowym spełnieniu i oświeceniu, przenosząc Cię na następny poziom świadomości.

Portal Lion’s Gate otwiera się 8 sierpnia, topiąc całą poprzednią toksyczną negatywność

To jest to przemieszczenie, które każdy z nas będzie czuł podczas tego czasu. Niespodziewanie nasze priorytety ulegną zmianię, prowadząc nas do zmiany sposobu w jaki postrzegamy świat dookoła nas. Jak energie z portalu Lion’s Gate spłyną na nas, odczujemy je na wielu płaszczyznach naszej egzystencji, włączając w to zmianę w naszym świadomym i nieświadomym myśleniu, a nawet idąc głębiej, aż po zmianę struktur DNA. To jest doznanie, które będzie rezonować głeboko z wewnątrz nas, zmieniając każdy aspekt tego kim jesteśmy od podstaw.

Podczas gdy doświadczamy otwarcia tego portalu każdego roku o tej samej porze, numerologia mówi nam, że ten rok będzie unikalny, z powodu wkroczenia w perfekcyjną triadę: 8.8.8 portal Lion’s Gate 8 sierpnia, 2018 roku. Dla tych, którzy studiują astrologię numer 8 znany jest jako ‚wielki wyrównywacz’. Ustanawia on balans i harmonię w naszym świecie. Jeśli spojrzymy dokoła, jest to energia, której możemy użyć teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! Z przemocą, zamętem i niepokojem, które obecnie zajęły nasze społeczeństwo, portal Lion’s Gate 8.8.8 wzmocni nas do wprowadzenia znaczącej zmiany w naszym świecie.

Energia pochodząca z tego portalu otworzy nasze oczy, nasze umysły oraz nasze serca na trudności tych dookoła nas, szczególnie tych, którzy potrzebują naszej opieki i uwagi najbardziej. Zachęci nas do empatii, cechy, która jest często pomijana i niedoceniania w naszym dzisiejszym prowadzonym przez pieniądze materialistycznym społeczeństwie. Poświęciliśmy opiekę, akty dobroci i współczucie w poszukiwaniu poklasku i fortuny, to przemieszczenie się, miało niesamowicie wielki negatywny wpływ na nasz cały świat. Te wysoko duchowe energię, pozwolą nam zrobić krok wstecz, ponownie się skupić i powrócić do podstaw. Raz jeszcze odnajdziemy samych siebie przyciągniętych do skupienia na naszych rodzinach, przyjaciołach i wpływie jaki pozostawiamy na świat dookoła nas.

Najwazniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić wkraczając w ten czas jest otwarty umysł.

Energia portalu Lion’s Gate przyniesie wielkie zmiany, ale wszystkie z nich są skupione wokół poprawy naszego świata Czy jesteś częścią zmiany i ruchu do przodu czy zostaniesz z tyłu?


Inne artykuły na tematy duchowe znajdziesz w zakładce Coś dla ducha. 🙂

źródło: awarenessact.com


loading...
Udostępnij

2 myśli na temat “Portal Lion’s Gate otwiera się 8 sierpnia, topiąc całą poprzednią toksyczną negatywność”

Wyraź swoje zdanie