Konkretnie oczyszczający i odtruwający napój na wieczór – do wypicia przed snem

Ten oczyszczający i przy okazji odchudzający, wieczorny napój jest świetny w codziennym usuwaniu zbędnych toksyn.

W tych czasach nasze wątroby są bardzo często przeciążone i przepracowane. Dzieje się tak ze względu na „nowoczesny” styl życia i złe nawyki żywieniowe. Spożywamy spore ilości chemicznych substancji i Nasze organizmy nie nadążają z detoksykacją.

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie detoksykacji. Można zacząć od jednego, w 100% naturalnego napoju oczyszczającego, który przyczyni się do usuwania toksyn oraz zapewni dobre wartości odżywcze. Dzięki niemu wzmocnimy odporność i przyspieszymy metabolizm.

Będzie to skutkowało lepszym funkcjonowaniem układu pokarmowego, wchłanianiem potrzebnych związków oraz utratą zbędnych kilogramów. Jak wiemy tkanka tłuszczowa jest wspaniałym magazynem toksyn, a pozbywając się ich tłuszcz może być swobodnie usuwany. Wynika z tego, że detoksykacja jest najlepszym sposobem na odchudzanie.

Ponadto, spalanie tłuszczu brzusznego zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy typu 2 i nadciśnienia tętniczego wraz z jego powikłaniami.

Napój można przygotować swobodnie w domu.

Oczyszczający i odchudzający napój na wieczór – przepis

Składniki:
  • pół cytryny
  • 1 ogórek
  • nieduży kawałek imbiru (1 łyżeczka tartego, ewentualnie mielonego)
  • pęczek natki pietruszki
  • 1/3 szklanki świeżej wody
Przygotowanie:

Umieść wszystkie składniki w blenderze i zblenduj. Upewnij się, że otrzymana mikstura jest jednolita i dobrze zmieszana. Pij taki napój przed pójściem spać.

Ja czułem różnicę już nawet po 1 razie. Kiedy w ciągu dnia przesadzisz, np. z jedzeniem albo używkami – ten napój naprawdę potrafi robić dobro. 😉

Lubię go pić tak dla podbicia wibracji, w miarę codziennie. Nie ma żadnego przymusu. Można pić co 2 dni, co 3 albo 3 dni z rzędu potem 2 dni przerwy. Niech prowadzą – intuicja i wczucie we własny organizm.  🙂

Tak, to jest reklama – cytryny, ogórka, natki pietruszki i imbiru ♥


loading...
Udostępnij

7 myśli na temat “Konkretnie oczyszczający i odtruwający napój na wieczór – do wypicia przed snem”

    1. Proszę spojrzeć na składniki, czy używa ich Pani na co dzień. A przy wątpliwościach, proszę lekarza prowadzącego ciążę pytać.

Wyraź swoje zdanie