Prosty sposób na oczyszczanie stawów i kości.

oczyszczanie stawów, oczyszczanie kości, medycyna naturalna, ból stawów, zwyrodnienie stawów, kwas moczowy

Zarówno młodsi jak i starsi cierpią na bóle stawów i kości. Chorób oraz ich przyczyn jest wiele. Są to między innymi: reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, reumatyzm, dna (artretyzm, podagra) lub zwyrodnienie stawów.

Istnieje koncepcja, że głównym problemem jest odkładanie się w stawach toksycznych soli. Powodują one tarcie, uszkadzają chrząstkę, doprowadzają do bólu i ograniczenia ruchu.

Przepis na oczyszczanie stawów i kości.

Na oczyszczanie stawów i kości istnieje prostą kurację. Należy ją kontynuować przez kolejne 3 dni i po tygodniu powtórzyć.

Nie jest to udowodniona naukowo kuracja. Pochodzi ona z medycyny ludowej.

Dzień 1.: 5 gramów liści laurowych pokruszyć i gotować na małym ogniu w 300 ml wrzątku przez 5 minut. Następnie przelać wywar do termosu i odstawić na 5 godzin. Miksturę przecedzić i wypić w przeciągu 12 godzin małymi łyczkami. Nie wolno wypić całego wywaru od razu! Grozi to krwawieniem.

Dzień 2. i dzień 3.: analogicznie jak pierwszego dnia.

W trakcie kuracji nie zaleca się jedzenia nabiału, jaj i mięsa (oczyszczając odstawiamy przyczyny). W miarę wydalania toksycznych soli mocz może zmieniać barwę od zielonej do jasnoczerwonej. To normalne zjawisko podczas oczyszczania.

Taką kurację należy stosować raz na rok w dwóch etapach z siedmiodniową przerwą. Najlepiej przeprowadzać ją w okresie letnio-jesiennym.


Przepis pochodzi z książki „Czy można żyć 150 lat?”  Michała Tombaka.


loading...
Udostępnij

Jedna myśl na temat “Prosty sposób na oczyszczanie stawów i kości.”

Wyraź swoje zdanie