Najbardziej namiętne i potężne pary znaków zodiaku

zodiaku, pary znaków zodiaku, coś dla ducha, astrologia, horoskop partnerski, świadomość

Znaki zodiaku kierują się jednym z czterech podstawowych elementów: ogniem, ziemią, powietrzem i wodą. Elementy te są czynnikami, które określają kompatybilność.

Istnieją oczywiście też inne parametry. Może się zdarzyć, że dwa znaki należące do tego samego podstawowego elementu mogą nie być ze sobą zgodne.

Aby rozwiać wątpliwości, wymieniamy pary znaków zodiaku, które są najbardziej potężne i namiętne ze sobą.

Baran-Waga

Baran przejawia głębokie cechy przywódcze, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Inne znaki, które mają tendencję do kontrolowania, takie jak Byk, są tutaj wykluczone. Uczciwość jest jednym z podstawowych elementów jakich Baran szuka w partnerze. Ogień namiętności płonie w Baranie. W tym przypadku Lew i Skorpion to dobre opcje, ale najlepszą jest Waga. Baran przyciąga prostą i szczerą naturę Wagi. Jej potrzeba emocjonalnego uzależnienia pasuje do kontrolującej natury Barana i pozwala mu z pasją eksplorować partnera. Dlatego, gdy się jednoczą tworzą silną i namiętną parę.

Byk-Panna

Byk jest osobą rodzinną. Zakorzeniony w tradycji znajduje miłość bardziej intensywną niż sam akt. Romantyczny Byk ma dobre połączenie z Panną, która lubi cieszyć się życiem rodzinnym. Miłość Panny do zmysłowych ludzi współgra z naturą Bykiem. Natomiast od Strzelca Byk powinien trzymać się z daleka. Kochający przygody Strzelec nigdy go nie uszczęśliwi.

Bliźnięta-Strzelec

Radosny Bliźniak jest wspaniałym kumplem, ale jeśli chodzi o związki, jest trudny dla większości znaków. Ogólnie rzecz biorąc, Bliźnięta boją się zaangażowania, ponieważ to sprawia, że czują się uwięzieni. To, czego potrzebują w partnerze to intelekt i dowcip. Strzelec to idealny partner dla Bliźniąt. Też zawsze boi się utraty wolności i potrafi zrozumieć Bliźniaka. Jego poczucie humoru zachwyca. Tak więc, kiedy są razem, czują się wyjątkowo szczęśliwi i bezpieczni. Przyziemny Koziorożec to najgorszy wybór dla Bliźniąt.

Rak-Byk

Rak jest empatyczny. Zawsze szuka długotrwałego poważnego związku, w którym może się emocjonalnie połączyć ze swoim partnerem. Poważny i wrażliwy Byk pasuje do Raka. Taki znak jak Lew, który jest bezpośredni i potrafi być arogancki, prędzej skrzywdzi Raka niż uszczęśliwi.

Baran-Lew

Pełen dumy lew nie cierpi na brak zalotników. Jednak jego nieapetyczna natura i ego utrudniają utrzymanie relacji z większością znaków. Baran najlepiej pasuje do Lwa z powodu ich wspólnej pasji. Wyrażają sobie nawzajem miłość z taką wielkością i elegancją, że nikt nie może z nimi konkurować. Podobnie jak ich miłość – ich kłótnie są też zacięte. Jednak zrozumieją się nawzajem i przejdą przez to. Skorpion to najgorsze połączenie dla Lwa. Ich temperamenty nie pasują do siebie i kpią z siebie nawzajem.

Panna-Skorpion

Jednym z najbardziej uporządkowanych znaków zodiaku jest Panna. Perfekcjonistka, głównie zajęta, ale uważna wobec swojego partnera. Niezwykle namiętny Skorpion wiąże się z Panną. Dzielą bardzo silne emocjonalne relacje ze sobą. Dobrze zdyscyplinowana natura Panny pomaga zrównoważyć Skorpiona, a za to jego seksualność pomaga Pannie wyjść ze skorupy. Strzelec najgorzej łączy się z Panną, która odrzuca jego odważną naturę.

Waga-Bliźnięta

Waga to urodzony dyplomata. Łatwo rozwiązuje konflikty. Podczas gdy samotność ją niepokoi, nie wystarczy to by zadała się z kimś komu brak intelektu. Zawsze ciekawa, lubi spotykać się z ludźmi i uczyć się od nich. Bliźnięta są idealne dla Wagi. Oba znaki są wymowne i przyciągają się ze względu na komunikację i inteligencję. Stabilność Wagi pomaga Bliźniętom zakorzenić się. Bezimienna Panna w ogóle nie pasuje do Wagi.

Skorpion-Ryby

Twardy i nieczuły Skorpion jest bardzo wybuchowy i mściwy. Cokolwiek robi, robi to z pasją. Jest agresywny i dominujący, jeśli chodzi o partnerów. Kiedy Ryby łączą się ze Skorpionem, nikt nie może ich pokonać. To niebiańskie połączenie. Podczas gdy Skorpion rozumie emocje Ryb, ich uległość sprawia, że Skorpion może być w pełni sobą. Tworzą bardzo intuicyjną parę. Oboje nie pasują do Barana.

Strzelec-Wodnik

Strzelec nienawidzi być w jednym miejscu. Wolny ptak rodzi się, by podróżować. Potrzebuje wolności do przetrwania. Czy to w związku czy w życiu, musi doświadczać codziennie czegoś nowego. Kto może lepiej zrozumieć te potrzeby niż Wodnik? Równie pragnie wolności, więc będzie w stanie zapewnić stabilność w związku z ich otwartością i miłością do przygód. Nie będzie w ich życiu nudy. Strzelec nie chciałby być z rodzinnym Bykiem.

Koziorożec-Panna

Koziorożce są ambitne i oddane. Wiedzą, czego chcą od życia i koncentrują się na osiągnięciu tego. Nawet w związkach dają z siebie wszystko, co jest również powodem, dla którego często zostają sami, bo boją się cierpienia. Dobrze zdyscyplinowana Panna zrozumie to i pomoże Koziorożcowi utrzymać porządek. Oboje są bardzo skoncentrowani i tworzą bardzo ułożoną rodzinę. Beztroskie Bliźnięta to najgorsze połączenie dla Koziorożca.

Wodnik-Waga

Wodnik jest ostatnim człowiekiem, który będzie protestował nawet wtedy, gdy zgromadzenie zostanie zmuszone do rozproszenia. Ale jeśli coś jest nie tak – zaprotestuje. Jest sprawiedliwy i będzie do końca walczył o równość. Dlatego przyciąga Wodnika zrównoważenie Wagi, w której ma partnera wyrozumiałego i pomocnego. Będą się nawzajem szanować. Rak uzna Wodnika za szalonego, tak więc nie dogadają się.

Ryby-Koziorożec

To dwa przeciwległe bieguny przyciągające się nawzajem. Rozmarzone,kreatywne Ryby przyciągają ziemskiego Koziorożca, a ich silna wiara w osiąganie swoich marzeń również go inspiruje. Podczas gdy Ryby upewniają się, że Koziorożec cieszy się twórczymi chwilami, on zatrzyma Ryby zakorzenione w ziemi, kiedy będą płynęły zbyt głeboko w bezdennym oceanie. Ryby zawsze trzymają się z dala od Panny, która nie może zrozumieć ich sennej natury.

A Ty jaką masz parę zodiaku? 😉


Zachęcamy też do poczytania innych ciekawych artykułów o podobnej tematyce -> tutaj.

źródło: themindsjournal.com


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie