Nie spotykasz nikogo przez przypadek – każdy ma z tobą kosmiczne połączenie

Nie spotykasz nikogo przez przypadek – każdy ma z tobą kosmiczne połączenie

Każda osoba jaką spotykasz nadaje twojemu życiu nowe znaczenie. Czerpiesz bowiem coś nowego z każdego spotkania z człowiekiem.

Wszechświat podsyła ci nie tylko znaki, ale właśnie ludzi, by prowadzić cię do twojego życiowego celu. Niektórzy zjawiają się na krótko, inni zostają.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY RÓŻNYCH RODZAJÓW KOSMICZNE POŁĄCZENIE Z INNYMI JAKIE Z PEWNOŚCIĄ NAPOTKASZ W ŻYCIU …

Nie wszystko w życiu wydarza się według planu, nie jesteśmy też w stanie zaplanować ludzi, którzy pojawią się na naszej drodze. Mogą przybyć, by nam przeszkodzić lub „spaść nam z nieba” w trudnej chwili. Wciąż jednak każdy z osobna, kto się zjawia- zjawia się nie bez powodu.

Są ludzie, którzy mają cię przebudzić. To tacy, którzy wkraczają na twoją drogę stwarzając ci blokadę czy przeszkodę. Powstrzymują cię od prowadzenia takiego życia, jakim żyłeś przed ich przybyciem. Nie pozwolą ci iść dalej dopóki nie zrozumiesz, że konieczna jest w twoim życiu zmiana.

Trafisz też pewnie na takich ludzi, którzy naprowadzą cię i przypomną ci jaką drogą powinieneś podążać. Najczęściej są to ludzie, którzy zjawiają się na krótko w naszym życiu. Jednak to, że ktoś nie spędził z nami wielu lat nie oznacza, że jego rola jest niespełniona czy mniej znacząca.

Nie jesteśmy sami i też nie wszystko możemy sami osiągnąć. Dlatego spotykamy osoby, które pomagają nam dojrzewać i się rozwijać. One uczą nas rzeczy, które mają dla nas duże znaczenie w przyszłości.

Z innymi zaś spędzamy tylko chwile. Tak, jakby mieli dla nas określony kawałek swojej przestrzeni. Czasem pogadają z nami tylko kilka minut, a czasem kilka godzin, ale zawsze będą to intensywne i wartościowe rozmowy.

Kosmiczne połączenie – przyjaźń i miłość

Na pewno spotkasz też wielu przyjaciół, którzy przy tobie zostaną i będą dla ciebie jak bliska rodzina, ale na tę jedną jedyną osobę czasem będziesz musiał cierpliwie poczekać. Kiedy Wszechświat uzna, że jesteś gotowy, poznasz kogoś wyjątkowego, kto odmieni twoje życie na lepsze i zostanie na zawsze. To będzie twoja tak zwana druga połówka i bratnia dusza.

Jednakże każdy z nas ma swoją historię oraz określony cel w życiu. Czasami ludzi przychodzą, by odmienić nasze życie i w nim pozostać. Innym razem opuszczają nas, by zostawić miejsce na zmiany.

Wydaje się, że często wierzymy, że kosmiczne połączenie dusz musi być jednym wielkim życiowym doświadczeniem. W rzeczywistości takich spotkań doświadczamy codziennie. W każdej chwili możemy spotkać na swojej drodze kogoś, kto odmieni nasze życie!

A czy Ty spotkałeś kiedyś kogoś takiego?loading...
Udostępnij

8 myśli na temat “Nie spotykasz nikogo przez przypadek – każdy ma z tobą kosmiczne połączenie”

 1. O tak spotkałam.okazało się że urodził się tego samego dnia miesiąca i roku,poczułam jakbym odnalazła resztę mojej duszy i bardzo za nim tęsknię,jak spotykamy się czasami to czas który upłynął,to tak jakbyśmy rozstali się przed chwilą

 2. hehe oj tak. Pewnego razu znalazłem się w nadmorskiej miejscowości,trafiłem tam ze swoim stoiskiem handlowym, zupełnie „przypadkiem”. Muszę tu zaznaczyć,że od wielu lat miałem problemy z myślami z przeszłości,częste zmartwienia itp. Już po zakończeniu sezonu dalej siedziałem w tej mieścinie i nie wiedziałem w jakim celu,wyjazd przekładałem z dnia na dzień. Po tygodniu oczekiwania na nie wiadomo co. Natrafiłem na jedną ze swoich klientek. Odbyliśmy jedną rozmowę,zanurzyliśmy sie we wspólnie medytacji, i w ciągu jednego popołudnia udało mi się odrodzić na nowo. Minął rok i do tej pory jak ręką odjął. Okazało się,że oboje mamy liczbę 33. Do tej pory przez telefon rozmawiamy godzinami.

 3. Jak już mówili starożytni, to każdy z nas jest cząstka Wszechświata, który funkcjonuje wedle określnych praw i zasad. Wystarczy tylko spojrzeć np. na funkcjonowanie Układu Słonecznego, by odnaleźć w sobie również te prawa i zasady… Mając tu na uwadze nasze oprogramowanie, którym jest kod genetyczny. On to bowiem czyni wszystkich ludzi do siebie podobnymi, ale i jednocześnie innymi. Dając nam przy tym możliwość wzajemnego komunikowania się i korygowania przebiegu własnego życia, w myśl zasady: możesz wszystko i jednocześnie niczego nie musisz. Tak wyraża się bowiem definicja wolności każdego człowieka. Zważając przy tym na fakt, że zawsze ponosimy konsekwencje dokonywanych przez siebie wyborów, obojętnie jakie by one nie były. Tak więc poprzez kontakty z innymi, mamy możliwość dokonywania korekt w swoim życiu. Ale czy to wyjdzie nam na dobre, to już sami musimy ocenić – na własną odpowiedzialność.

 4. Witam Anielskim pozdrowieniem , :Chcialam sie z Wami podzielic moim szczesciem : A wiec moja bratnia dusza przyszla na swiat ktora sama urodzilam I wypchalam przez bol moja kochana coreczka Aleksandra , zawsze of urodzenia mialysmy niesamowite polaczenia wzrokowe z soba wpojone mocno w siebie jak dawalam jej przytulenie czulam sie jak w Niebie ona tez przepadala za moimi rozmowami jak rosla z wiekiem do dzisiaj mowi mama tys moja bratnia dusza boje sie ze nie spotkam chlopaka takiego jak ty ,ktorym bym sie tak dobrze czula PO jakim czasie pojawil sie czlowiek w moim zyciu Steve jak go zobaczylam poczulam w sercu cieplo taki prad mnie przeszyl jak bym go wieki znala , on sie okazal bardzo czuly I duzo mi pomogl zapomniec mojego bylego meza ,tlumaczyl przytulal I zostal do dzisiaj nam dobrze z soba chociaz nie rozmawiamy nieraz ale jego cisza mnie leczy I uczy………… MYsle ze to prawda to co przeczytalam dalo mi wiele znakow e jednak Wszechswiat na nas dziala I on jest tylko prawdziwym szczesc iem tej naszej Ziemskiej drogi : OUr Destiny tutaj az przjdziemy na drugi brzeg >Niestety tylko my saMI 🙂 bOG Z nAMI : dZIEKUJE MARIA 🙂

 5. Witam, mam pytanie do autorki. Czy możliwe jest to by organizm sam stworzył chorobę by nas ukierunkować w działaniu?

  1. Zdecydowanie możliwe. Choroba jest już mocno wyraźnym sygnałem od ciała, że coś jest nie tak, że chcemy coś zmienić. To kwestia świadomości. Możesz wyłapać to na poziomie myśli, emocji albo dalej skromnych objawów lub nawet ciężkiej choroby. Proszę zauważyć chociażby, jak życie ludzi wyleczonych z raka się odmienia. Po wszystkim jakby dopiero zaczęli żyć. Wszystko jest celowe i nie ma przypadków. Wszystko możemy wykorzystać jako lekcję i się rozwijać.
   Btw dobre pytanie:)

 6. ‚PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY RÓŻNYCH RODZAJÓW KOSMICZNE POŁĄCZENIE Z INNYMI JAKIE Z PEWNOŚCIĄ NAPOTKASZ W ŻYCIU …’
  Razi mnie uklad tego zdania.
  ”poniżej przedstawiamy RÓŻNE RODZAJE KOSMICZNYCH POŁĄCZEŃ Z INNYMI jakie z pewnością napotkasz w zyciu

Wyraź swoje zdanie