W jaki sposób dusze wybierają swoich rodziców i rodziny?

dusze

W jaki sposób dusze wybierają swoich rodziców i rodziny?

Autorka: Lindsay

Lata przed tym jak urodziłam dziecko miałam sen, że mam córkę. Podeszła do mnie, uściskała mnie i powiedziała, że ma na imię Evelyn. Sen ten odcisnął się w mojej pamięci i sercu. Tak bardzo, że kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wiedziałam, że to dziewczynka.

Aby ewoluować, nasze dusze przybywają na Ziemię więcej niż raz. Wiem, że gdy dorastałam, zmieniłam się i dowiedziałem się o kontrakcie dusz i reinkarnacji Moje myśli i przekonania przychyliły się temu poglądowi. Tych z was, którzy rozważają reinkarnację jako ideę, zapraszam do odkrycia, że dusza rodzi się w (innym) ciele przez wiele wcieleń.

Wierzę, że kiedy dusza podejmuje decyzję o innej ziemskiej inkarnacji, najważniejsze jest określenie, jakiego rodzaju życia chce doświadczyć. Jest to uzależnione od tego, jaka lekcja jest jej potrzebna. Dopasowanie się do rodzica, miejsca, czasu zależy od celu duszy i wiąże się z jej pragnieniem przepracowania konkretnych lekcji życia.

Na przykład, gdy dwie dusze były razem jako matka i córka, mogą w następnym życiu zapragnąć być na odwrót córką i matką.

Mogą zapragnąć też czegoś zupełnie innego. Czasem dusza wybiera tę samą część świata na odrodzenie, czasem inkarnuje się w różnych miejscach. Wówczas niekoniecznie rodzice są najważniejszym wyborem. Może chodzić o całe otoczenie. Możliwości jest nieskończenie wiele i zależą one tylko i wyłącznie od tego jaką misję ma dusza w danym wcieleniu, czego potrzebuje się nauczyć, być może potrzebuje coś naprawić…

Gdy zostaje wybrany potencjalny rodzic dusza tworzy sobie połączenie z tą osobą i pojawia się w polu jej energii, czekając na dobry moment na odrodzenie się. Kiedy robię intuicyjny odczyt dla swoich klientów, często widzę dusze ich jeszcze nienarodzonych dzieci, czekające na nich. Zwykle umiem powiedzieć czy dziecko będzie dziewczynką czy chłopcem oraz czasem jestem w stanie poczuć, czego pragną doświadczyć w związku z rodzicami w nowym życiu.

Książka: „Spirit Babies: How to Communicate with the Child You’re Meant to Have” to zbiór opowieści mężczyzny, który ma dar intuicyjny i przez dziesięciolecia łączył rodziców z ich nienarodzonymi dziećmi. Kiedy to czytam, raczej nie zdobywam informacji o potencjalnych nienarodzonych dzieciach, ale częściej je „widzę” jak są z tobą i dołączą do twojej rodziny w przyszłości.

Oczywiście, rodzice również mają znaczący wpływ na to, która dusza łączy swoją rodzinę poprzez poczęcie.

Nasze codzienne myśli, pragnienia i cele tworzą latarnię dla dusz, które reagują na te energie. Dotyczy to szczególnie matki. Zgodnie z odczytami Edgara Cayce’a codzienne czynności kobiety i wewnętrzne myśli w okresie ciąży tworzą pole podobne do magnesu, przyciągające dusze na pole możliwości życiowych, jakie oferuje jej dziecko.

Jeśli chodzi o rodziny z więcej niż jednym dzieckiem – dusze zawierają kontrakty duszy / umowy z potencjalnym rodzeństwem, a nawet z przyjacielem. Pole energii i pragnienie matki oraz dusze, które chcą się spotkać w tym życiu i coś razem stworzyć, łączą się, aby podjąć decyzję, kto się pierwszy inkarnuje. Lubię wyobrażać sobie, że przeganiałyśmy się z siostrami „po drugiej stronie” która ma się pierwsza urodzić. Oczywiście to ja jestem najstarsza…
W przypadku poronienia zauważam, że dusza szczególna często pojawia się w późniejszej ciąży, jeśli nadarzy się kolejna okazja. Widziałam też jeden przypadek, gdzie po poronieniu pewnej kobiety, jej dziecko urodziło się w rodzinie jej najlepszej przyjaciółki.

Robiłam odczyty dla ludzi, którzy dzielili miliardy poprzednich wcieleń z tą samą grupą dusz – z grupami dusz, gdzie wszyscy na zmianę są rodzeństwem, rodzicami i dziećmi. Jedno jest pewne po zrobieniu setek odczytów – na pewno wybieramy członków naszej rodziny, miejsce, w którym się inkarnujemy, i różne wydarzenia życiowe, które się mają wydarzyć. Wzmacnia mnie to i tak bardzo wzrusza, że znamy nasze rodziny i wybieramy się nawzajem. Czuję się szczególnie zaszczycona, że moja córka mnie wybrała. Jakiż prezent zrobiła mi w tym życiu.

Czy wierzysz, że dusze wybierają sobie rodziców? Czy znasz historie o dzieciach, pamiętających przeszłe życia i związki w nich?


Polecamy także inne wpisy z Coś dla ducha.

źródło: enlightened-consciousness.com


loading...
Udostępnij

12 myśli na temat “W jaki sposób dusze wybierają swoich rodziców i rodziny?”

 1. To w takim razie rodzi się pytanie, czy dusza wybrała sobie, np. matkę alkoholiczkę i ojca tyrana? Czy była w stanie z ochotą zgotować sobie los dziecka, które zostanie oddane do bidula, albo ulegnie przemocy? Te wszystkie pytania utwierdzają tylko w przekonaniu, że o żadnym wyborze nie może być mowy. No chyba że „wybór” ograniczał się do odgórnie narzuconych przez Boga opcji i dusza mogła jedynie zdecydować, który rodzaj mniejszego zła bardziej przypadnie jej do „gustu”.

  1. Oczywiście, że wybrała. W dodatku w porozumieniu z duszami rodziców, którzy też wybrali takie doświadczenie życiowe. Ziemia to dobra szkoła, a złe doświadczenia są najbardziej rozwijające. Wiele dusz chce doświadczać takich rzeczy, aby się rozwijać, aby przez paradoks odkrywać swoją wielkość i miłość. Proszę uwierzyć, że dusza zawsze wybiera, czego potrzebuje i tak właśnie się dzieje. Po prostu.

   1. Kogoś ponosi fantazja dusza wybiera sobie kolejne zycie to uważam że większość dusz chciałoby lepsze życie ziemskie to milionerzy i osoby majętne przedszkola to byłoby mała rodzina takie jest moje zdanie nie i to właśnie komuś coś się przyśni ktoś jest na haju piszą co popadnie a ludzie łatwowierni uwierzą bo ktoś coś napisał lub coś tam słyszeli jeszcze nie zdarzyło się zeby jaka kolwiek dusza przelazała coś także narka pa pozdrawiam i życzę bardziej realistycznych snów

 2. Taka trochę kiepska wiadomość. Wolałabym mieć spokój od mojej rodziny chociaż w następnym życiu.
  Jeśli to tak działa.

 3. Dziwi mnie to ze w artykule opisuje sie element nauki duszy. Skoro dusza sie uczy to czemu my jako opakowania duszy nic nie umiemy i wszyskiego uczymy sie od urodzenia od nowa…teorii jest wiele i dobrze jest w cos wierzyc.

 4. Ja też wiedzialam ze synek bedzie…i pilam..i facet pil i byl dramat….w miarę szybko dzieki Bogu stwierdzilismy że nie mozemy dla synka dramatu z zycia robic..i nie pijemy…traumy odeszly..i jest bajecznie…moi i partnera rodzice byli patologiczni i nie bylo innych wzorcow ze mozna inaczej..

 5. Co dzieje się z duszami nienarodzonych dzieci, poddanych aborcji? Moja Matka dopuściła się 5 aborcji. Urodziła tylko mnie i młodszego brata, który zginął nim dorósł

 6. Ja czulam , że moja matka była moja córka, kiedyś, w poprzednim lub dalej wcieleniu. Ale również chciałabym narodzić sie zupelnie gdzie indziej tym razem, z dala od rodziny, choc nie wiem, czy to sluszna myśl

Wyraź swoje zdanie