8 dowodów na to, że masz wspaniałego faceta, który będzie cię kochał już zawsze!

facet, kochał, coś dla ducha, zdrowie, świadomość

Znalezienie właściwego mężczyzny, który będzie kochał, może być sporym wyzwaniem! Kobiety, które mają szczęście i już znalazły swojego jedynego, powinny go zatrzymać na zawsze.

Czy to jednak ten właściwy, z którym powinnaś spędzić życie ?

Oto 8 oznak, że to właśnie on i że będzie cię kochał już zawsze:

„Rozpieszczona księżniczka”

Facet, który sprawia, że ​​czujesz się jak księżniczka, chce mieć cię jako partnera przez resztę życia. Na początku związku większość mężczyzn jest taka, ale z upływem czasu wielu z nich pokazuje swoją prawdziwą twarz. Kiedy twój facet ciągle chce ci pokazywać, jak bardzo cię kocha, jest z pewnością odpowiednią osobą dla ciebie.

„My”

Kolejną wskazówką, że mężczyzna jest w tobie zakochany, jest to, że używa słowa „my” bardziej, niż używa „ja”. Kiedy mężczyźni częściej używają słowa „ja”, nie martwią się, że związek się rozpadnie.

„Pozwól że ci pomogę”

Kiedy masz problemy, a on siedzi z tobą do nocy, zastanawiając się, w jaki sposób może pomóc je rozwiązać – możesz być szczęśliwa, ponieważ jest w tobie szaleńczo zakochany.

„Jeśli mowa o przyszłości”

Człowiek, który wierzy, że znalazł odpowiednią kobietę, jest gotowy zaplanować z tobą wszystkie działania. I odwrotnie, mężczyźni, którzy nie mają wobec ciebie poważnych intencji, nie będą troszczyć się o twoje przyszłe plany.

„Jak nakręcony”

Gdy wejdziesz do pokoju następnym razem, zwróć uwagę, jak twój partner patrzy na ciebie. Zwróć uwagę czy jego oczy i twarz rozjaśniają się, gdy cię widzi, a jeśli tak, to zdecydowanie jest cały twój.

„Te 4 małe słowa”

Kiedy usłyszałaś cztery słowa „jesteś jedyna na świecie” , a w dodatku rozmawia z tobą o przyszłości – prawdopodobnie powinnaś oczekiwać czegoś błyszczącego 😉

„Po prostu ty”

Jeśli twój partner przychodzi do ciebie ze wszystkim, a także prosi cię o zdanie i docenia twój wkład, jesteś osobą, z którą chce dzielić z tobą swoje życie.

„Potwierdzenie”

Jeśli jego matka i pozostali członkowie rodziny mówią o jego uczuciach do ciebie, kiedy nie ma cię w pobliżu oraz, że jesteś dla niego doskonałą osobą, jest to znak, który mówi, że jesteś dla niego jedyną…

Tak więc, jeśli widzisz niektóre lub wszystkie te cechy u ukochanej osoby, jesteś szczęściarą.

Upewnij się, że nigdy go nie stracisz! 🙂

Polecamy też inne wpisy w zakładce Coś dla ducha

źródło: female-fit-body.com


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie