Chiron wkracza w znak Barana 18 kwietnia – Czas uleczenia ran

chiron, duchowość, rozwój duchowy, świadomość

W astrologii asteroida Chiron symbolizuje Twoją najgłębszą ranę, nasienie Twojej duchowej transformacji i alchemika Twojego życia.

Kiedykolwiek Chiron jest aktywny w Twoim kosmogramie, zazwyczaj przynosi on uleczenie ran, z których Twoja dusza została zesłana, aby się leczyć i wzrastać.

Każdy z nas przyszedł do tego życia z ranami do uleczenia. Te rany zostały przeniesione z poprzednich wcieleń, jednakże mogą one także być lekcjami, których nasza dusza chce się nauczyć. Częstokrotnie nasza dusza przyjmuje te rany i lekcje w celu zostania nauczycielem lub przewodnikiem.

W astrologii za każdym razem gdy znak Chirona pojawia się w Twoim kosmogramie wskazuje on i daje wskazówki jakie rany przyszedłeś uleczyć w tym życiu.

Bez znaczenia na to w jakim znaku Chiron był podczas Twoich narodzin, przemieszczenie się Chirona w znak Barana wpłynie na każdego.

Chiron wkracza w znak Barana 18 kwietnia – Czas uleczenia ran

Chiron bardzo rzadko wkracza w znaki, jednakże kiedy to robi, przynosi wraz ze sobą zmiany w energii i zostawia długotrwały odcisk, któremu będziemy mogli się przyjrzeć i nad którym będziemy mogli się mocniej zastanowić, kiedy już zakończy swoją podróż.

Aby zacząć rozumieć przemieszczenie się Chirona w znak Barana, musimy cofnąć się w czasie do roku 2010, był to czas w którym Chiron wkroczył w znak Ryb. Od tego czasu Chiron pozostawał w tym miejscu, dzięki zrozumienie przeszłości, będziemy mieli większą możliwość zrozumienia przyszłość.

W Rybach Chiron prowadził nas ku skupieniu się na uleczaniu naszych duchowych ja. Chiron kierował nas do przebudzenia naszej prawdy i do głębokiego zagłębienia się w naszej psychice, w celu odkrycia nieświadomych myśli i przekonań.

Podczas jego pobytu w Rybach, wszyscy byliśmy zachęcani do aktywacji i otworzenia naszych duchowych ja oraz do zrozumienia, że w tym życiu jest coś więcej niż tylko to co widzimy.

Wiele przebudzeń odbyło się odkąd Chiron wszedł w znak Ryb i to szlachetne umieszczenie pomogło wszystkim z nas otworzyć nasze umysły na pewnym poziomie.

Zastanów się co działo się w Twoim życiu, w odniesieniu do duchowości od tego czasu. Być może zastanów się nad różnymi nieświadomymi schematami myślowymi, które przykuły Twoją uwagę lub na momenty przebudzenia, które pomogły Cię zainspirować i Cię uleczyły.

Poprzez zrozumienie tego, będziesz mógł zyskać pewien wgląd na temat tego co może się dziać podczas wkroczenia Chirona w znak Barana.

Chiron wkroczy w Barana 18-tego kwietnia, jednakże będzie on przechodził pomiędzy znakami Barana i Ryb aż do roku 2019. Nawet jeśli zaznamy nieco energii Chirona w Baranie, prawdziwą praca dla nas rozpocznie się w 2019 roku.

Chiron wkracza w znak Barana 18 kwietnia – Czas uleczenia ran

Pomocne może być zwrócenie uwagi na te temat tego co rozwija się w Twoim życiu w okolicach 18 kwietnia 2018 oraz 18-19 lutego 2019. Jeśli pojawią się jakieś znaczące zmiany, myśli czy uczucia, może to również stanowić cenną wskazówkę co w tej energii na Ciebie oczekuje.

Na poziomie globalnym, przy Chironie w Baranie chodzi przede wszystkim o uleczenie naszego ego i poczucia siebie. Jest to czas dla każdego z nas na naukę tego jak objąć i zaakceptować tego kim się jest i pozwolić naszym ego dla nas pracować, zamiast przeciwko nam.

Jest to także czas samo realizacji i przejścia do nowego zrozumienia naszej indywidualnej wyjątkowości i tego co jest naszym celem tutaj na Ziemi. Fundamentalne pytanie – Kim jestem? Będzie eksplorowane pod tą energią na zupełnie nowym poziomie.

Chiron w znaku Barana jest także bardzo fizyczny, więc nasze ciała mogą być wyjątkowo wrażliwe podczas działania tej energii, możemy potrzebować skupić większą uwagę na temacie naszego zdrowia. Wszystkie urazy i dolegliwości fizyczne mogą wyłonić się na powierzchnię w celu bycia naprawionymi i zbalansowanymi raz i na zawsze.

Podczas gdy Chiron w Rybach był bardzo subtelną i cierpliwą energią, Chiron w Baranie będzie nieco bardziej agresywny i szybki w ruchu.

Chiron w Rybach dawał nam czas na przemyślenia, rozważania i zagłębianie się nieco głębiej, podczas gdy Chiron w Baranie jest przede wszystkim skierowany ku szybkiemu i efektywnemu rozwiązywaniu spraw. Będziemy zachęcani do uzdrowienia i rozwiązania spraw szybko i do nie zanurzania się głęboko w wydarzenia, które wystąpią na naszej drodze.

Chiron wkracza w znak Barana 18 kwietnia – Czas uleczenia ran

Pod wpływem energii Barana, będziemy ciągle zachęcani do podnoszenia się i otrząśnięcia za każdym razem kiedykolwiek zostaniemy powaleni. Ta energia będzie dała się odczuć nieco jak trochę twardej miłości, którą Wszechświat wysyła w naszą stronę w celu, abyśmy wzrastali jeszcze szybciej i dalej.

Ważne jest zrozumienie dla każdego z nas, że proces ulaczenia, żal, ból i smutek wszystkie są częścią tego życia i wszystkie są częścią doświadczenia bycia człowiekiem.

Nasze dusze stworzone są z bezwarunkowej miłości i zawsze powrócimy do tego miejsca, ale tutaj na Ziemi, musimy przyzwolić sobie na czucie i dać sobie pozwolenie na bycie kimś kim jesteśmy.

Do czasu ukończenia podróży Chirona w Barania w roku 2027, wszyscy zdobędziemy większa akceptację siebie i zrozumienie, że nasza unikalna ekspresja jest ważna, nie tylko dla znalezienia naszego celu, ale także dla uleczenia na obu – indywidualnym i globalnym poziomie.

Będziemy także zdolni do usunięcia i odpuszczenia wszystkich ran odnoszących się do naszego poczucia wartości oraz odnalezienia siły i odwagi do podniesienia się, nawet kiedy będziemy czuli się poobijani i posiniaczeni.

Chiron w znaku Barana jest w silnym i zaciętym miejscu, które pozwoli nam wszystkim odnaleźć naszą wewnętrzną siłę i wewnętrznego wojownika. Ta energia jest płomienna, odważna i pomoże nam wszystkim osiągnąć nowy poziom świadomości, abyśmy mogli uleczyć się na zupełnie nowym poziomie.

Polecamy się na przyszłość 🙂

Coś dla ducha to zakładka, gdzie można znaleźć wiele ciekawych tekstów dotyczących Rozwoju duchowego, Duchowości, Astrologii czy Dobrej Rozkminy 🙂

Źródło: moon-child.net


loading...
Udostępnij

2 myśli na temat “Chiron wkracza w znak Barana 18 kwietnia – Czas uleczenia ran”

    1. kolega przetłumaczył i się postarał. sam zaproponował ten tekst. wspieram rozwijających się. jak tekst jest zły to zapewne nie trafi do większego grona. dużo szkód nie narobi. a za to zrobi coś z własnej inicjatywy, co przyczyni się do jego rozwoju

Wyraź swoje zdanie